Impērijas atnāk un aiziet, bet Dieva Valstība pastāv mūžīgi. 22.01.23.

Pēdējā laikā esmu skatījies daudz zinātnisku raidījumu. Gan par senajām civilizācijām, gan par anomālām parādībām Antarktīdā un okeāna dzīlēs.

Ar pārsteidzošu neatlaidību izskan draudīgi brīdinājumi par snaudošiem vulkāniem, kas gatavojas mosties un daudzas valstis tiks apraktas zem biezas pelnu kārtas.

Un, protams, kur mēs bez NLO un citplanētiešiem, mūsu saprāta brāļiem.

Kāds ir pārliecināts, ka okeāna dibenā radīsies tektoniski lūzumi un globālie cunami savā ceļā noslaucīs līdz galam neizpostītas valstis un pilsētas.

Kāds uzstājīgi prognozē eiro sabrukumu un atgriešanos pie nacionālās valūtas vai nu pie bitkoiniem, vai kriptovalūtas.

Es jau klusēju par Ukrainu un Krieviju, Baltkrieviju vai par Karabahu. Visa pasaule ir drudzī. Drebina. Parastās standarta paradigmas sabrūk.

Es gribētu uzdot jautājumu: kā ar jums, Dieva Draudze? Dieva tauta. Kur mēs esam? Kurā nometnē?

Jūsu vārds, kungi, garīgie līderi, vadītāji un mācītāji? Ko Gars saka draudzēm šodien? Ko tu dzirdi, cilvēka dēls, un ko tu redzi?

Ja nav fundamentālu atklāsmju par Radītāju kā visa esošā Pirmcēloni, apziņā neizbēgami rodas bezpalīdzības un mistiskas nolemtības sajūta.

Un cik spēcīgs ir Dieva Vārds, kas ļauj pacelties pāri visiem šiem guļošajiem Jeloustoniem, Velnu tornim un 51 slepeno objektu.

Pacelieties pāri bēdīgi slavenajām sazvērestībām un nesenajiem ģeopolitiskajiem konfliktiem.

"Esiet sašutušas, tautas, un tomēr trīciet izmisumā! Uzklausait, tālie zemes gali! Taisieties cīņai un tomēr krītiet izmisumā! Taisieties cīņai un tomēr krītiet izmisumā! Izdomājiet plānu, taču tas nepiepildīsies; pieņemiet lēmumu, bet tas neīstenosies, jo ar mums ir Dievs!

Jo tā Tas Kungs man sacīja, kad Viņa roka mani vadīja un Viņš man lika nestaigāt šās tautas ceļus, runādams man šādus vārdus: "Neturiet par sazvērestību visu to, ko šī tauta tā sauc, un nebīstieties no tā, no kā šī tauta bīstas, un neturiet to par kaut ko šausmīgu. Nē, bet turiet gan par svētu To Kungu Cebaotu, bīstieties Viņu, Viņš lai jums iedveš bailes un šausmas!" (Jesajas 8:9-13)

Impērijas atnāk un aiziet, bet Dieva Valstība pastāv mūžīgi!!!

Šodien vissvarīgākais jautājums ir: ar kādu valstību tu sevi identificē? Ar to, kas ir pārejoša, kas ir uz zemes, vai ar to mūžīgo un neiznīcīgo, kas ir debesīs?

Mūsu nākotne ir atkarīga no tā, kāda būs mūsu atbilde.

Gara vadīti Dieva dēli un meitas nekad nekļūs par propagandas un politisko manipulāciju upuriem.

Viņiem ir cits pasaules skatījums un pavisam cits skatījums uz aktuālajiem notikumiem.

Detalizētāku šī jautājuma izpēti varat noskatīties šeit (Tulkojums Latviešu valodā):

Iespējas ziedojumiem

Komentāri

Populāras ziņas