Kurš mīl dzīvību, tas to nosargās un pārveidos. Dievkalpojums trešdien, 28.07.21.

“Jo, kas mīl dzīvību un grib redzēt labas dienas, tas lai attur savu mēli no ļauna un savas lūpas, ka tās nerunā viltu” (1.Pētera 3:10).

Kurš mīl, tas arī grib. Mīlestība ir mūsu vēlmju avots. Un vēlmes ir mīlestības produkts. Ja nav vēlēšanās, nav mīlestības. Ir vēlmes - ir mīlestība. Un mīlestībā nav baiļu. Pat vairāk, patiesa mīlestība izdzen katras bailes.

Tas, kurš patiesi mīl dzīvību, tas vienmēr to aizsargās un nekad nekļūs par propagandas un globālu manipulāciju upuri.

Tas, kurš mīl dzīvību, to izglābs un pārveidos.

Dzīve ir dienu kolekcija. Ar ko būs piepildīta diena, ar to būs piepildīta arī visa mūsu dzīve.

Ja piepildies ar bailēm, radīsies neprātīgas, paniskas un suicīdas idejas. Un, ja piepildies ar ticību, būs līdzsvaroti, saprātīgi lēmumi, Dieva miera gaisotnē, kuri garantē aizsardzību un uzvaru.

Rodnijs Hovards-Brauns pēdējā savā kalpošanas reizē salīdzināja šodienas pandēmiju ar Goliātu.

“Kalpotāji šodien saka: “Ak, es redzēju Goliātu! Viņš ir tik biedējošs, tik liels! Mikstūra palīdzēs mums samazināt tā izmēru! Stiprinieties un injicējieties!"

Tie ir kā armija, kas stāvēja un šausminājās par Goliāta izskatu. Viņi ir kā spiegi, kas no frontes līnijām nes biedējošas ziņas.

Neinjicējieties, bet lūdzieties. Šis ir labākais darbības vārds, kad atrodaties frontes līnijā".

Un tad viņš citē slavenu ekspertu ieteikumus, kas izklausās kā ciniska ņirgāšanās par veselo saprātu:

“Neaizmirstiet ievadīt sev mikstūru, pretējā gadījumā tas, kurš to jau ir ievadījis, var saslimt, jo jūs to neinjecējāt... 

Man jautāja: "Vai tu netici zinātnei?" Ticu! Tikai ne tai zinātnei, kas apmaksā Goliātu, bet gan tai, kas trāpa Goliātam no lingas.

Kā atšķirt - kurš apmaksā un kurš sit? - pēc rokraksta.  Velna rokraksts ir bailes, Dieva rokraksts ir ticība un miers.  Ja tie, kas rūpējas par mūsu ķermeņiem, kultivē bailes, palielinot Goliāta lielumu un apspiežot mūsu gara spēku, mēs zinām, no kurienes nāk šīs rūpes.

Ne ķermeni vajadzētu izvirzīt priekšplānā. Mūsu galvenais ierocis pret visiem ienaidniekiem ir mūsu atdzimušais gars.  Kad tu esi augstā garā, tavs ķermenis tev pakļaujas, un tu noliec sevi uz altāra un nododi ķermeni kā dzīvu upuri.

Un, kad valda ķermenis, gars kļūst vājš... un tu kļūti par vienu no tās armijas, kuru kontuzēja bailes no Goliāta. Taču Goliāts izlaiž gaisu, kad uzrodas Dāvids, kuru vada nevis miesa, bet spēcīgs gars un kurš ar dzirdīgu ausi uzklausa Dievu...

Mums šodien ir vajadzīga Dāvida armija, lai Saula armija kapitulētu".

Nu, vienkārši bravo, Rodnij Braun!!! Tik maz šobrīd tādu ir atlicis, bet tieši no viņiem būs atkarīgs tik daudz.

Tas, kurš mīl dzīvību, pasargās un pārveidos to, jo tam būs ticība un garīgie avoti. Bet, ja cilvēku vada bailes, tas ir ceļš uz pašiznīcināšanos un galīgu bojā eju.

Apmēram to pašu es sludināju pēdējā trešdienā. Šo kalpošanu pilnībā varat noskatīties šeit (Tulkojums Latviešu valodā):

Iespējas ziedojumiem

Komentāri

Populāras ziņas